Únor 2011

Nic není jak se na první pohled zdá

26. února 2011 v 12:46 | Ivišek |  S draky
Jedno večera honí zeleného draka nějaká nestvůra. On se jí snaží všelijak utéct nebo se skrýt, jenže se mu to moc nedaří, jelikož ho vždycky najde. Kdoví třeba se mu povede se jí nějak zbavit.

Brácho. Nenechávej mě tu

26. února 2011 v 12:30 | Ivišek |  Draci
Tento obrázek jsem kreslila na tuto hudbu. Jedná se o dva bratry, z nichž je jeden je krátce po smrti a druhý ho oplakává. Později jsem zjistila, o čem se v písničce zpívá, což mě dost překvapilo.
Příběh: Jeho mrtvé tělo držel v náručí. Chtěl všechno vrátit. Chtěl být na jeho místě, aby on mohl žít. Jenže to nešlo a tak tiše naříkal a oplakával svého tolik milovaného bratra.
Dokončení:20.2.2011
Formát:A4
Technika:Tužky
Majitel:Já, sama autorka.
Prodej:Info

Věrnost má jméno drakara

26. února 2011 v 12:05 | Ivišek |  Draci
Tento 3 m opeřený drak žije ve volné přírodě v párech, které tvoří na celý život. Pokud jeden z nich zemře, druhý ho po několika dnů následuje, jelikož si jiného partnera už nedokáže najít. Mají velmi vyvinutý ochranářský smysl. Na hlavě a pocelem krku mají peří, které když postaví, vypadá jako by na něm plápolaly plameny, s jeho pomocí zastrašuje nezvané hosty. Družce tím dává najevo svojí věrnost. Stejné peří má i na prvních deseti letkách. Mláďata těchto draků se dají při dobrým zacházení skvěle ochočit. Stávají se partnery na celý život, který udělá pro toho, kdo ho vychoval téměř všechno. Před dvěma roky mě napadlo že asgardy, spojím s těmito draky, proč to už si nevzpomínám.
Bohužel když jsem měla obrázek skoro hotový, všimla jsem si jedné chyby a to že ten asgard má jinak stíny než mají být.
Příběh: Pán stál sám na planině a volal svého nejlepšího přítele. Ten jak mile uslyšel jeho volání, blesku rychle přiletěl, jako by se mu mělo něco stát. Asgard ho jen chtěl vidět.
Dokončení:4.2.2011
Formát:A4
Technika:Fixy, pastelky
Majitel:Já, sama autorka.