Září 2011

Prosím, neubližujte mi

30. září 2011 v 19:14 | Ivišek |  Draci
Chtěla jsem nakreslit nějaké malé roztomilé dráče. Vzpomněla jsem si na povídku, kde jedno malé dráče bylo. Konkrétně seč jedná o povídku "Babiččiny příběhy". Jedná se u Ruju, který se schová mezi dvě skříně, jednou dřevěnou a druhou kovovou. Tenhle obrázek mě velice bavil, jsem s ním hodně spokojená, hlavně s těmi dlaždičkami, které dopadly přesně, jak jsem chtěla. Po jeho dokončení jsem si vodovky velmi oblíbila.
Příběh: Pak hlas přestal mluvit a ke dveřím se blížily kroky. Ihned se šel schovat mezi nedaleké skříně. Seděl mezi nimi a snažil se předními tlapkami odsunout co nejdál. Když byl u stěny chytil si ocas a potichu zakňučel. Dál slyšel kroky a hlasy, které se pomalu vzdalovaly.
Dokončení:31.5.2011
Formát:A4
Technika:Vodovky
Majitel:Dominik K.

Kresby

29. září 2011 v 19:45 | Ivišek
Moji nejčastěji kreslený a nejoblíbenější tvorové.

Různá zvířata z fantazie, ať již existující nebo mnou vymyšlená. Vyjma draků.

Psi, koně, ptáci a jiná skutečná zvířata.

Dřív jsem si vedla čtenářský deník a za každou zapsanou knížku jsem kreslila obrázek. Buď jsem ho kreslila podle předlohy z knihy nebo jak jsem si představovala tu nejzajímavější pasáž.
Některá témata moc často nekreslím, jednak protože mi nejdou, a nebo mě nebaví, ale občas se i do takového tématu pustím.


Poznámka autorky: Některé obrázky mě při tvoření nebo po dokončení inspirovali k mini příběhu, který vystihuje to, co je tam nakresleno.