Březen 2013

Lipický kůň

21. března 2013 v 8:17 | Ivišek |  Jiná zvířata
Tohoto koně jsem kreslila do soutěže na tomto blogu. Téma bylo " Nakreslit koně/poníka na kterém bychom se rády projeli." do emailu jsme měli posléze poslat i důvody. Mým nejoblíbenějším plemenem je lipický kůň, tudíž bylo jasné, jakého nakreslím. Toto plemeno si mě získalo už v dětství. Nebudu sem vypisovat všechny důvody, pokud si budete chtít nějaké přečíst, najdete v tomto článku. Obrázek se stal taky obětí temper, kterými jsem po velmi dlouhé době namalovala celý výtvor. Po nakreslení koníka jsem byla velmi potěšená tím, že se mi povedl, ale to pozadí, ať jsem se snažila jakkoliv nepovedlo se mi. Chtěla jsem, aby běhal na louce s podzimními barvami, ježe tím pozadím jsem to akorát zkazila. Musím to nějak natrénovat. Samotného koníka zkusím taky poslat do zlatého jablka na Howrse, najdete mě tak pod přezdívkou Ivišek9.

Sluneční záře

11. března 2013 v 8:39 | Ivišek
Na Howrse, byla jedna akce, kde jsme měli vyrobit prezentaci pro Ow. Původně jsem myslela, že se nezúčastním, protože prezentace se měla i nakódovat a to jsem v té době neuměla. Na konec mi to nedalo a něco jsem vyrobila a naučila jsem se kódovat prezentace.
Obrázek:Howrse, Slunce
Dokončení:4. 2. 2013
Rozměry:Výška 26,99 cm, šířka 33,23 cm.
Program:Ahobe Photoshop CS, PhotoFiltre
Majitel:Nikdo

Teplo země

2. března 2013 v 13:18 | Ivišek |  Co se jinam nevešlo
Tento obrázek jsem kreslila pro moji mámu. Chtěla, nakresli dva obrázky na plátno do obýváku, jedem ode mě a druhý od sestry. Po dlouhém uvažování co by se tam hodilo, mě napadlo toto. Byl to můj první pokus malovat na plátno a ještě k tomu akrylovými barvami, se kterýma jsem taky nikdy nepracovala.
Dokončení:13. 1. 2013
Formát:Výška 41.2 cm a šířka 41 cm.
Technika:Akrylové barvy
Majitel:Máma