Prosinec 2013

Veselost

26. prosince 2013 v 20:07 | Ivišek |  Draci
Pokaždé když si tohoto zeleného lesního draka črtám má usměv na tváři, nedokážu si ho představit jinak než takhle. Dalo by se říct, že pro mě představuje radost, naději a štěstí. Je to drak s velkým srdcem a se stálým úsměvem na tváři, kterého nemůže nic rozhodit.
Příběh: Pokaždé, když tě spatřím, cítím se šťastnější a život je zas o něco lepší. Tvůj úsměv působí na mě jako lék. Tvé štěstím zářící oči, zaženou veškeré obavy. A tvůj hlas? Ten mě pokaždé pohladí na duši. Draku nepřestávej se smát a rozvesel ty, co to potřebují.
Dokončení:5. 10. 2013
Rozměry:A7
Technika:Fixy
Majitel:Neznámo

Světlo v temnotě

25. prosince 2013 v 22:33 | Ivišek |  Draci
Chtěla jsem si nakreslit něco technického a žárovka se mi zdála nejzajímavější. Kreslit jí samotnou se mi nechtělo a tak jsem tam připojila i draka. Komukoliv jsem řekla, že kreslím žárovku, vždy se nad tím podivil a o to víc, že tam byl i drak. Přišlo mi to jako zajímavá kombinace.
Příběh: Jsem ztracen v temnotě. Bloumám světem. Nic nevidící jen slyšící. Kroky. Své kroky. Ach jak slepí jsem. Tu nacházím vynález. Vezmu jej do tlap. On vznese se a kouzlo ho zažehne. Vidím žárovku, své tlapy a to nejdůležitější. Svět kolem sebe. Je tu naděje…
Dokončení:13. 9. 2013
Rozměry:A5
Technika:Pastelky, tužka
Majitel:Já, sama autorka.
Prodej:Info

Leden

25. prosince 2013 v 22:14 | Ivišek |  Draci
To bych ani nebyla já, abych si na většině svých obrázků něco nezkusila. Zima se pomalu blížila, když jsem tento výtvor tvořila a já si řekla, že zkusím nakreslit něco se sněhem. Mám za to, že jsem nic takového nikdy nenamalovala. Napadl mě tento modrý drak, který si ustlal v největších zimních mrazech na zmrzlém vodopádu.
Jistá premiéra přece jenom byla a to zmrzlá voda, se kterou jsem se pěkně poprala, jelikož mi zabrala nejvíce času na celém obrázku.

Vánoce

9. prosince 2013 v 19:23 | Ivišek |  Ostatní
Opět povídka do soutěže, kterou najdete tady. Jelikož ta minulá dopadla nad moje očekávání, řekla jsem si, že zkusím opět něco napsat. Nečekám, že se nějak umístím, spíš jsem jí psala pro svoje potěšení a potěšení těch co si ji přečtou.
Vypráví se v ní o jednom tvorovy, který ztratil důvod slavit Vánoce. Zda si k nim opět najde cestu, se dovíte v povídce.