Leden 2014

Roxy

29. ledna 2014 v 9:00 | Ivišek |  Jiná zvířata
Potom co jsem do školy přinesla svoje náčrty a kresby, všichni, co mohli to s nadšením s koukli. Požádal mě spolužák, jestli bych mu nakreslila jeho psa jménem Roxy. Ještě den vybral jednu ze svých fotek, kterou mi následně poslal. Poloha psa se mi moc líbila a byla pro mě moc zajímavá. Obrys trval několik dní, srst jsem udělala za jeden den.

Předloha:Fotka, kterou mi poslal.
Dokončení:27. 1. 2014
Rozměry:A4
Technika:Tužka
Majitel:Dominik K.

Medvědí láska

1. ledna 2014 v 12:53 | Ivišek |  Jiná zvířata
Obrázek pro kamarádku ze školy, která po mě chtěla nakreslit něco do památníku. Dlouho jsem nevěděla, co bych jí tam nakreslila a draka jsem kreslit nechtěla, už z toho důvodu, že ho kreslím pořád. Hledala jsem tedy nějaké skutečné zvíře, jenže jsem nemohla nic vymyslet, až sem se jí nakonec musela zeptat, co by si tak představovala. Potom co mi odpověděla, byl nápad na světě. Lední medvědice chránící si svoje jediné mládě. Na medvědici jsem použila předlohu, kterou jsem si upravila, podle svých potřeb.
Předloha/inspirace:Tady
Dokončení:26.12.2013
Rozměry:A4
Technika:Pastelky
Majitel:Bára P.

Žárovka

1. ledna 2014 v 12:45 | Ivišek |  Co se jinam nevešlo
Přece mi to nedalo a zkusila jsem jí nakreslit ještě jednou, tentokrát samostatnou. Po delší době jsem si také chtěla znovu zkusit vystínovat něco propiskou a tohle byla jasná volba.
Dokončení:29. 10. 2013
Rozměry:A5
Technika:Propiska
Majitel:Já, sama autorka.
Prodej:Info