Únor 2014

Co (ne)dává smysl

21. února 2014 v 12:15 | Ivišek |  Ostatní
Už nějakou dobu si rozmýšlím, zda mám zkusit něco na téma týdně ať je to pouhý obrázek, nějaká povídka, básnička, obyčejná úvaha či prostě něco jiného čím mě dané téma inspiruje. Asi před dvěma týdny díky jednomu tématu vzniknul obrázek. Dokončila jsem ho však později.
" Co (ne)dává smysl" mě natolik inspirovalo, že jsem se rozhodla něco neobyčejného k tomu tématu napsat. Když jsem začínala, bylo to docela těžké, tak jsem si řekla, že to nemusí být extra dlouhé hlavně, ať to něco řekne. Po tom co jsem se dostala k podstatné části, jsem moje psaní nemohla zastavit, čímž se mi to pěkně prodloužilo.
Snad se vám můj výsledek bude líbit. Hezké čtení.

Láska

20. února 2014 v 9:22 | Ivišek |  Draci
Můj první obrázek uhlem. Jeto už pár let co jsem si koupila uhly. Nějakou dobu se mi váleli bez povšimnutí v šuplíku. Většinou, když jsem něco kreslila, představovala jsem si to v barvách, jejž jsem poté použila nebo byl-li obrázek pro někoho, volila jsem vždy techniku, s níž jsem měla zkušenosti. Nakreslila jsem si náčrt a řekla jsem si, že ten to obrázek zkusím uhlem. Nečekala jsem, že to bude až tak těžké, no příště zkusím něco jednoduššího než je nějaký živý tvor. Přesto jsem s konečným výsledkem spokojená, že jsem si ho musela zarámovat a pověsit.
Příběh: Vždy, když jsem ti nablízku, je svět kolem krásnější, radostnější, smyslu plnější a plný energie. Jeden druhému pomáháme, ať vědomě či nevědomě, vše zvládat a slova k tomu nepotřebujeme. Ani jeden. Opouštím-li tvou přítomnost, je to jako bych někde kus sebe nechala. Je tu velká prázdnota a smutek, do té doby než se naše cesty opět setkají.
Dokončení:8. 2. 2014
Rozměry:A4
Technika:Uhel
Majitel:Já, sama autorka.