Květen 2014

Lišák

13. května 2014 v 9:04 | Ivišek |  Jiná zvířata
Jendou jsem se zmínila kamarádovi, že kreslím spolužákovi jeho psa. Už jsem mu jeden obrázek kreslila a tak se toho hned chytil. Poprosil mě, jestli bych mu nakreslila toho jeho. Má takového malého velice šikovného, kříženečka, jež už jsem měla možnost poznat. Vždy mě tato prosba potěší, takže jsem hned souhlasila. Ještě ten den jsem se s ním domluvila, jakou to chce technikou. Na fotku jsem v té době nepospíchala, protože jsem dlužila ještě jeden slíbený obrázek kamarádce a sobě jsem taky chtěla něco nakreslit. Fotku mi poslal, ještě než jsem měla dokončený obrázek pro mě. Jakmile jsem měla vše hotové a kreslící náladu, pustila jsem se do toho. Bylo to zrovna, když jsme měly doma návštěvu tak samozřejmě viděli, co dělám. Netrvalo dlouho a zeptali se mě, jestli bych jim nakreslila Arga, což je jejich černý německý ovčák. Nemusím ani říkat, jak mě to potěšilo. Zatím to zůstalo u toho, tak jsem zvědavá, jestli ho budou po mě opravdu chtít. Já osobně bych byla ráda.
Nechtěla jsem ho zveřejňovat dřív, než ho předám, jelikož je obrázek už u svého majitele dávám ho i sem. Nemusím ani říkat jakou udělal radost.
Předloha:Fotka, kterou mi poslal.
Dokončení:21.4.2014
Rozměry:A4
Technika:Pastelky, tužka
Majitel:Bali

Styl

10. května 2014 v 14:17 | Ivišek |  Básničky
Z počátku jsem si myslela, že na tohle téma týdne nic nenapíšu, ale to by mě nesměla napadnout tato básnička. Snad se bude aspoň trochu líbit.

Nejlepší přítel

7. května 2014 v 12:35 | Ivišek |  S draky
Povídka psaná k tématu, týdne v klubu Snílků. Na toto téma dost píšu, ale chtěla jsem napsat něco nového a ne tam dávat starší povídku. Hned jsem si vzpomněla na jeden obrázek, který jsem kdysi kreslila a inspirovala jsem se jím.
Přeji hezké čtení.

Závislosti

3. května 2014 v 12:22 | Ivišek |  Ostatní
Závislost. Závislost je věc, která nám může znepříjemňovat život nám nebo blízkým. Může nám také pomáhat ve stresových situacích. Troufám si říct, že každý má nějakou závislost nebo závislosti, ať už malé nebo velké. Moje je třeba na sladkém. Ruku na srdce. Jaká je ta Vaše?
Si tak říkám, jestli budu pokračovat takhle dál, měla bych pro tyhle povídky s dlouhověkým přítelem vytvořit nějakou rubriku. Jen co vymyslím příhodný název, hned to udělám.