Srpen 2015

Smutek

12. srpna 2015 v 14:55 | Ivišek |  Draci
Díky za A7, sice takový obrázek nemůžu považovat za velké dílo, ale na tenhle formát mohu nakreslit jakoukoliv rychlovku, u které se si parádně odpočinu, a díky svému formátu mi poslouží i v jedné hře. A jelikož se jedná zrovna o tohoto rudého draka, poslouží i jako ikonka. Tento obrázek mi trval, s přestávkami dva dny. Celkem to dalo cca tři hodiny. Náčrt tohoto obrázku vniknul stejně jako ty dva předešlé. No, a jelikož jsem ho kreslila v lepší náladě, než vniknul jeho náčrt a měla jsem spoustu plánů, co dělat dál, nepodařilo se mi do něj pořádně vložit to, co má představovat.
Dokončení:7. 8. 2015
Rozměry:A7
Technika:Fixy
Majitel:Neznámo kde.

Symbolika jack russela

4. srpna 2015 v 17:40 | Ivišek |  Jiná zvířata
Netrvalo to ani rok a je tu další portrét jednoho psího plemene a mám takový dojem, že ne poslední. Původně jsem chtěla kreslit zlatého retrívra, kterého nejenom lépe znám, ale i by lépe, podle mého domnění, svou povahou lépe vyjadřoval to, co jsem chtěla, ale možnost nakreslit plemeno, kterého má budoucí majitelka doma hned dvakrát udělá o to větší radost. Čím víc jsem si o tomto plemenu zjišťovala, a čím víc jsem sem pozorovala dva jeho zástupce ve vesnici, tím víc se mi zamlouvali. Odpovídali přesně tomu, co jsem chtěla do obrázku vložit. A pod tím to plemenem vidím? Vidím v něm přátelského, milého psa, který Vás vždy radostně přivítá a je jedno, kdo jste. Hravého i bystrého, kterému nic neunikne. Je plní energie a vnitřní sily, kterou šíří kolem sebe.
Opět spontální rozhodnutí jak udělat někomu radost. Z práce odcházela jedna skvělá kolegyně a mě napadlo, jak bych ji mohla potěšit. Po optání dvou kolegyň, které jí lépe a déle znají, jsem se rozhodla nápad zrealizovat. S jeho dokončením jsem měla velký oči. Na mnou dané termíny jsem to kvůli schnutí barev nestihla, ale nakonec se mi to podařilo na třetí. Koneční výsledek a následná radost obdarované stál za to.
Předloha/inspirace: Tady
Dokončení: 2. 7. 2015
Rozměry: A3
Technika: Akrylové barvy
Majitel:J. A.