Zakázková tvorba

31. prosince 2015 v 19:09 | Ivišek

Stav: OTEVŘĚNO

Po několika letech účastnění se Vánoční obrázkové výměny na Draci.info a kreslení obrázků různým kamarádům nebo jiným lidem jsem se rozhodla otevřít možnost kreslení obrázků na zakázku.

Co tvořím?
Mezi mé nejčastější kreslené či malované tvory patří nepochybně draci. Jednak to jsou to moji oblíbení tvorové, kteří mě vždy fascinovali, a jednak mám u nich částečně volnou ruku, co se týče barvy či tvarů těla a křídel. Dále nejčastěji maluji psy, již mi jsou blízcí už od malinka. Téměř všechnu moji tvorbu můžete najít na tomto blogu, některé z ných obrázku nabízím na Fleru.cz. Pokud byste měli zájem o něco speciálního, co tam nenajdete, můžete mi napsat. Mohu Vám nakreslit tvory různých tvarů a druhů. Mystické, draky fénixe, pegase… či reálné, psy, koně papoušky…. Mohou to být zvířata zdoby minulé, jako jsou například šavlozubí tygři nebo zvířata zcela vymyšlená. Nakreslím Vám podle Vaší fotky mazlíčka ať je to pes, papoušek nebo křeček.
Samotné lidské postavy či portréty ať s předlohou nebo bez ní nekreslím, nemám je tak v ruce tím pádem jsou pro mě složitější. Mohu udělat výjimku v podobě nějakého zvířete a lidské postavy, třeba pes s pánem. Stačí napsat, třeba se domluvíme.
Záleží jen na Vás, co si budete přát. Stačí si vybrat, na co chcete obrázek nakreslit a jakou technikou.

Jak dlouho to bude trvat?
Malba či kresba jednoho obrázku mi trvá kolem měsíce. Kreslím vždy ve svém volném čase, většinou po večerech. Pracuji na výtvoru vždy, kdy vím, že tomu něco dám, něco co mi ho pomůže dokončit, jak nejlépe umím a bych byla já i ten, komu obrázek tvořím nanejvýš spokojený. V případě, že by mi to trvalo déle, Vás budu informovat.

Ceník:
Podklad:Technika:Cena:Ukázka:
Plátno velikosti 40x40Malba na plátno akrylovými barvami400,-
Plátno velikosti A3Malba na plátno akrylovými barvami350,-
Čtvrtka A3Kresba tužkou nebo pastelkami.180,-
Čtvrtka A3Malba vodovkami, temperami nebo kombinace různých metod.250,-
Čtvrtka A4Kresba tužkou, uhlem nebo pastelkami.150,-
Čtvrtka A4Malba vodovkami, temperami nebo kombinace různých metod.220,-
Papír A4 (5g)Kresba tužkou, pastelkami, fixami nebo kombinace různých metod.100,-
Papír A5 (2g)Kresba tužkou, pastelkami, fixami nebo kombinace různých metod.70,-

Máte zájem?
Máte-li nějaké dotazy nebo zájem o mojí tvorbu můžete mě kontaktovat na Ivisek.Z@seznam.cz předmět "Tvorba na zakázku". Do e-mailu mi napište co byste si přáli namalovat nebo nakreslit. Pokud chcete nakresli svého mazlíčka přiložte i fotku. Dále mi do e-mailu napište, na co byste chtěli obrázek udělat a jakou technikou ať mohu hned začít. Adresu kam výtvor chcete poslat, mi můžete napsat později, kdy Vás budu informovat o hotovém obrázku, dohodneme se na zbylých informacích (platba adresa). Obrázky zasílám doporučeně českou poštou pečlivě zabalené. Snažím se je posílat v bublinkové obálce, vždy tam přikládám karton nebo něco jiného tvrdšího, aby se zamezilo jeho poškození. Cena poštovného je podle aktuálního ceníku pošty plus balné.

Poslední aktualizace: 31. 12. 2015
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.