Březen 2016

Objev je má budoucnost

15. března 2016 v 15:00 | Ivišek |  Co se jinam nevešlo
Třetí pod ruku mi přišel asgard ze seriálu hvězdná brána. Už od malinka tento seriál ráda sleduji, a mezi mojí oblíbenou rasu patří právě asgardi. Zkusila jsem jednoho z nich nakreslit jako malé dítě. Tohoto jedince, ale dospělého v najtdete zde. V celém seriálu žádné nenajdete, to mi ale nebránilo zkusit ho nakreslit. Výsledek vídíte zde.
V ruce nese zelená peříčka, která znnačí jak objev tak i jeho budoucnost. Opět obrázek se kterým jsem spokojená.
Dokončení:5. 3. 2016
Rozměry:A7
Technika:Pastelky
Majitel:Neznámo kde.

Mladý Pán

9. března 2016 v 8:00 | Ivišek |  Jiná zvířata
Jako druhý mi přišel pod ruku malí šavlozubí tygřík. Dospělého jedince můžete najít tady. Tygři všeobecně se mi vždy líbili, ale od doby, co jsem slyšela o šavlozubém tygru, mě tyto tvorové natolik zaujali svými dlouhými tesáky, že jsem z koukla všechny dokumenty s nimi, a pokaždé jsem si říkal škoda, že tento úžasný tvor už není mezi námi.
Název obrázku může být zavádějící, není myšlen v mužském rodě, proto to velké "P", tygřík je malá samička. Je to myšleno tak, že je to Pán určitého území či teritoria, jež si z prozatímního bezpečí keřů obhlíží.
Z tohoto obrázku mám obrovskou radost, jelikož se mi podařilo nakreslit opravdu mládě, které je roztomilé a má rošťácký kukuč. Mládě jak má být.
Dokončení:20. 2. 2016
Rozměry:A7
Technika:Pastelky
Majitel:Neznámo kde.

Jiskra života

5. března 2016 v 15:51 | Ivišek |  Draci
Rozhodla jsem se nakreslit pár mláďátek k mým vytvořením charakterům. Mladí tvorové nepatří mezi mou nejčastější tvorbu, jelikož se mi vždy snáze kreslili dospělí. Naposledy jsem je kreslila snad na základní škole, ale rozhodla jsem se, že to zas jednou zkusím. Každý těchto mladých tvorů má už nakreslenou svojí dospělou podobu, která vznikla za nějakým účelem.
Jako první mi přišel pod ruku tento maličký rudý dráček. No spíš dračice. Dospělého pro srovnání najdete třeba tady. Na blogu mám více obrázků tohoto draka, ale většinou se jedná o hlavičky. Nejčastěji na něj můžete narazit v mém avataru.
V době, kdy jsem ho tvořila, jsem do dračice zanesla vše, co mám ráda, červenou barvu, jenž převládá nad ostatními, patří mezi mé nejoblíbenější. Žlutou, jež mi k červené sedí a tvoří spolu něco jako oheň. Zelenou, jež v malém množství nesmí chybět. Velká křídla, která ji unesou, kam pak si zamane, a šavlovité tesáky, jež mají dračici spojovat s dalším tvorem, který mě fascinuje.
Mladou dračici jsem nakreslila v její domovině, kde jsou skály a místo řek tam najdeme proudy lávy. Její malou jiskřičku, můžeme najít pod dračí tlapou.
Dokončení:7. 2. 2016
Rozměry:A7
Technika:Pastelky
Majitel:Neznámo kde.