Duben 2016

Ochráním tě

19. dubna 2016 v 11:00 | Ivišek |  Draci
Pátý a zřejmě před poslední dráček v pozadí je zlatý. Tohoto dráčka v dospělé podobě na mém blogu nenajdete. Nedávám sem všechny obrázky. Ty více vydařené dávám jen na Draci. info, kde si můžete tohoto dráčka prohlédnou v celé jeho kráse. Na blogu ho najdete jen jeho hlavu tady. Zlaté dráče je celé jedinečné a pro mě příliš netypické. Už při pohledu na jeho stavbu těla není tak ladný. Po celém těle můžete najít viditelné šupiny, na končetinách pět prstů, jiné skládání křídel s poloprůhlednou blánou.
Malý pomocník, jehož celoživotním cílem je pomáhat. V tomto případě rostlince, jež vyrostla daleko od svých příbuzných.
Dokončení:27. 3. 2016
Technika:Pastelky
Rozměry:A7
Majitel:Neznámo kde

Hluboko v čase

16. dubna 2016 v 10:43 | Ivišek |  Draci
Čtvrtý po ruku mi přišel rudí ohniví dráček. Tentokrát se opravdu jedná o draka a ne dračici. Je dost podobný tomu prvnímu, ale pár rozdílu tam najdete. Příkladem je boční osten na konci ocasu, který je patrný i v tomto věku, nebo drápy na křídlech. Dospělého jedince si, kde by byl krásně vidět tu bohužel nemám, ale pokud jste členy Draci.info můžete ho tam vidět. Mohu sem dát jen odkaz na pohled ze shora. Tento obrázek najdete tady.
Dráče v místě svého vylíhnutí hledí do propasti, na lávovou řeku, jenž tam protéká. A proč i v čase? Protože tímto pohledem začíná dráčetin zájem o minulost nejen svého rodu, ale i Země ve které žije.
Dokončení:26. 3. 2016
Rozměry:A7
Technika:Pastelky
Majitel:Neznámo kde.