Červen 2016

Legendy Camelotu – kniha

12. června 2016 v 13:02 | Ivišek |  Podílela jsem se
Ke konci srpna minulého roku jsem kamarádovi dokončila obrázek na přední obálku knihy, jenž v té době psal. Letos v dubnu mu kniha vlastním nákladem vyšla, byla to dlouhá cesta a obdivuji ho, že svůj příběh dokonči a dotáhl to až do konce. Mně se toto nikdy nepovedlo. Jeden výtisk mi daroval, za což mu znovu děkuji. Už první pohled na ní mě zaujal, obrázek na šedivém pozadí pěkně sedí. Z čeho mám největší radost, je vyříznutý drak na zadní straně obalu, které zvolilo samo nakladatelství.
Jakmile jsem měla možnost si v klidu sednout, pustila jsem se do čtení. První legenda mě hned zaujala. Čtení je příjemné, obrazy naskakují samy. Otázky, které si klademe, se postupně v průběhu děje odkrývají. A že jich není málo. Postavy jsou sympatické, jejich jedná i pochopitelné. Co víc dodat snad jen to, že kdo má rád Artušovské legendy, určité postavy, či si jen tak odechnout nad knížkou, doporučuju mu si ji přečíst. Je to sice něco jiného, než jsme zvyklí například z filmů, líbí se mi však, jak to celé autor pojal.
Autor:Filip Jahoda Jahyrom
Ilustrace:Ivišek
Rozměry:A5
Počet stran:190
O Knize:Kniha Legendy Camelotu obsahuje tři na sobě nezávislé legendy od začínajícího spisovatele Jahyrona vlastním jménem Filipa Jahody. Díky autorově zálibě v legendě o králi Artušovi a jeho rytířích kulatého stolujme možnost opět nahlédnout do známého příběhu, který byl ovšem pozměněn. Nechte se překvapit.
Prodej: