Červenec 2016

Pinto

30. července 2016 v 12:30 | Ivišek |  Jiná zvířata
Na jedné akci ve Slatině jsem strávila příjemné odpoledne s prima lidmi. Někteří z nich tam donesli své výtvory a tak jsem vzala i jeden svůj obraz malovaný na plátnu. Papoušek jež tam byl namalovaný sklidil velký obdiv a jedna z místních mě požádala, jestli bych jí nakreslila koně. Udělalo mi to velikou radost. Než jsme odešli, dohodla jsem se s paní na pár věcech a doma jakmile byla chuť tvořit jsem se pustila do malování.
Přála si hlavu hnědého koně na oranžovém nebo zeleném pozadí. Hned mi bylo jasné, že koník bude na zeleném jednoduchém pozadí. Nechtěla jsem kreslit úplnou klasiku, tak jsem zvolila tuto pozici hlavy a aby toho nebylo málo snažila jsem se namalovat american paint horse, moje druhé oblíbené.
Dokončení:22. 5. 2016
Rozměry:40 x 40 cm
Technika:Akrylové barvy
Majitel:Vesnice Slatina

Sleduj a uč se

24. července 2016 v 17:12 | Ivišek |  Draci
A máme tu šestého posledního dráčka Zeleňáčka. Opět je to jeden z těch, kterého na mém blogu nenajdete. Co tu ale najdete, je několik jeho hlaviček, jelikož tento dráček se stává jeden z nejčastěji kreslených. Jedna z nich je například
tady. V dospělé podobě ho nakresleného mám a najdete ho na Draci. Info., kde je viditelný pouze pro přihlášené členy.
Už od prvopočátku měl mít Zeleňák, milou, uklidňující povahu. Měl vždy pomáhat a to i nevědomky, svým věčným upřímným úsněvem, laskavíma, chápajícíma očima a porozuměním.

Dokončení:15. 5. 2016
Rozměry:A7
Technika:Pastelky
Majitel:Neznámo kde.