Září 2016

Bojovnost

30. září 2016 v 15:52 | Ivišek |  Jiná zvířata
Další v počadí mladý šavložubí tygřík představující bojovného ducha Celého malého šavlozubáka si můžete prohlédnout zde.
Předloha/inspirace:Tady
Dokončení:14. 8. 2016
Rozměry:A7
Technika:Pastelky
Majitel:Neznámo kde

Červený reflexní postroj typu A

27. září 2016 v 16:25 | Ivišek |  Pro pejsky
Už jako malá jsem pejskům z různých zbytků šila nějaké postroje nebo hlávky proti táhnutí na vodítku. Pár let jsem to nechala ladem, až letos jsem svému pejskovi ušila tyto šírky. Krom objku a několik vodítek mám pro ni ještě postrojek na canicros, který využívám i na zapříhnutí za řidítka, ale chtělo to ještě něco. Něco, na co bych ji přivázala a ona mohla bezpečně běžet u kola na silnici. Postrojek byl v tomto ohledu moc dlouhý a mohla se snadno dostat dopředu čí za mě. Přivazovat ji za obojek jsem ji také nechtěla, už jen kvůli tomu, že ji učím na obojku netáhnout. Nakoupila jsem pár věcí a pustila jsem se do šití. S kšírama jsem až tak velkou zkušenbost neměla a také jsem chtěla, aby to bylo pořádně udělaní a tak jsem v pruběhu šití věci dokupovla. Podle toho to také vypadá, ale ve výsledku jsem ráda, že jem to uděla takto.
Dokončení:31. 8. 2016
Rozměry:
3. centimetrový popruh
Obvod krku - 35 - 60 cm
Obvod hrudníku - 40 - 64 cm
Spojka krku a hrudníku - 12 - 20 cm
Material:Polypropylenový popruh, reflexní stuha, posouvače, půlkroužek, přezka.
Majitel:Jennifer z Lantíkova

Odvaha

9. září 2016 v 9:09 | Ivišek |  Draci
A je tu opět rudá ohnivá dračici jako mládě. Tentokrát její hlavička. Celou si ji můžete prohlédnou tady.
Hlavička má představovat odvahu. No bylo to docela těžké ji nějak ztvárnit. Zkusila jsem si ji nějak představit a toto vzniklo. Doufám, že se snaha bude počitat.
Dokončení:14. 8. 2016
Rozměry:A7
Technika:Pastelky
Majitel:Neznámo kde.