Únor 2017

Konec cesty

12. února 2017 v 17:39 | Ivišek |  S draky
Ač bylo zadané téma týdne pro ně nic neříkající, přesto se mi v hlavě zrodil tento příběh. Je inspirovaný Jennifer, která mě svou povahou neustále překvapuje a to i přesto, když si myslím, že už ji za těch pár společných chvil už znám. Není tomu pravda. Když jsem si vzpomněla na to čím mě překvapila naposledy, zrodil se mi v hlavě tento příběh.
Povídka pojednává o odvaze jedné borderky, která i přes značnou protivníkovu přesilu se rozhodla chránit obrovského tvora.

Zebry – záložka do knihy

1. února 2017 v 17:12 | Ivišek |  Nezařazené
Pořád jsem vymýšlela, čím bych ještě mohla potěšit mojí sestru. Sice jsem pro ni už nějaký dárky měla, ale všech věděla, jelikož si je sama vybrala. Jedno při našem rozhovoru jsem dostala nápad, co ji dát, co ji vytvořit a zároveň ji překvapit něčím nečekaným. Nakonec jsem měla ještě něco takového. Sestra stejně jako já ráda čte, záložku má tak jednu, jestli ještě vůbec, tak mě napadlo ji vytvořit. Zvolila jsem barvu a zvíře co má ráda. V práci sem poprosila kolegyni, zda by mi to zalaminovala a doma stačilo dodat pár detailů.
Dokončení:
Obrázku 19. 12. 1016
Celé záložky 22. 12. 2016
Rozměry:Výška se šňůrkou 31,1 cm, výška samotné záložky 20,3 cm, šířka 5,9cm.
Technika:Barevný papír, pastelky
Majitel:Sestra