Duben 2017

Šátek – červený s očima

30. dubna 2017 v 10:53 | Ivišek |  Pro pejsky
Červený šátek s očima podruhé, ale tentokrát bez vykrojení nejdelší části. Zbyl mi ještě dost velký kus látky a tak jsem udělala ještě jeden šáteček. Jeho šití mi bylo velkým potěšením a koneční výsledek stál zato.
Tento šáteček je vhodný nejenom pro pejsky, ale může se hodit i Vám, velikost je tak akorát. Na sobě jsem ho nefotila tak mi musela aspoň Jenniferka a to s velkým potěšení udělat modelku.
Dokončení:19. 3. 2017
Rozměry:Délka 64 cm, výška 29 cm.
Materiál:Bavlna
Majitel:Neznámo kdo, Kralupy nad Vltavou.

Výcviková ohlávka – červenočerná s žirafím vzorem

26. dubna 2017 v 6:26 | Ivišek |  Pro pejsky
A jeto tady, věc kterou jsem chtěla ušít od začátku. Výcviková ohlávka. Má-li někdo psa, který s oblibou táhne na vodítku je pro něj tato ohlávka jak dělaná. Před Jennifer, která je snad první pes, jež se mi podařilo naučit chodit na vodítku, jsem měla retrívra, děda vlčandu, sestra má bígla a nemluvně o jiných psech, které vidím, jak za sebou vláčejí své pány. Všichni tito psy s oblibou vlekli kohokoliv na druhém konci vodítka.
Na zlatého retrývra Sáru jsem vyzkoušela snad všechno, od škubání vodítkem, polostahovacího obojku až po výcvikovou ohlávku. Až na ohlávku nic nezabralo. O její existenci jsem se dozvěděla z nějakého časopisu či knížky. Bohužel v té době u nás tyto pomůcky nebyly. Zkoušela jsem ji tedy ušít z toho, co jsem doma našla. Měla sice svoje chyby, ale nějakou dobu účel plnila a to přímo na jedničku. Překvapilo mě, že se dala perfektně kočírovat i vlčata, která na vodítku vůbec neuměla. Ohlávka totiž psa nutí jít na prověšeném vodítku, protože i při snaze táhnout jde psovy hlava dolů, což je pro něj velice nepohodlné.
Dneska už vím, jak by měla správně vypadat, proto jsem se rozhodla ji ušít. Původně jsem chtěla na tento červený popruh ušít červenočerný žirafí vzor použitý na tomto obojku, ale když už jsem měla obojek v této kombinaci, rozhodla jsem se z nich udělat malou sadu.
Dokončení:5. 3. 2017
Rozměry:
2. cm popruh
Obvod krku: 34 - 44 cm
Materiál:Polypropylenový popruh, rypsová stuha, posouvače, kroužky, přezka.
Majitel:Neznámo kdo, burza Kladno.
Prodej:Info

Vodítko se stuhou – hnědý se srdíčky

25. dubna 2017 v 15:07 | Ivišek |  Pro pejsky
Potřebovala jsem ještě dokoupit pár věcí na obojky, které čekaly na své dokončení a tak mi v obchodě neunikla tato stuha. Velice se mi líbila, a na hnědém popruhu ještě více. Tím pádem bylo rozhodnuto. Rozhodla jsem ušít v této kombinaci celou sadu, obojek i vodítko. Začala jsem obojkem, ale bohužel jsem nemohla koupit jednu věc, jelikož ji neměli a tak jsem ušila nejdřív vodítko. Karabina, jež je použitá, není sice klasika na psí vodítka, ale udrží i 20. kilového psa.
Varianty
Dokončení:5. 3. 201721. 6. 2017
Rozměry:
2. cm popruh
Délka: 128 cm
2. cm popruh
Dékla: 132 cm
Majitel:Karen Alfa Samuel (Kačenka)K. K. - Fler.cz

Materiál:
Polypropylenový popruh, vytkávaná stuha, karabina.
Prodej:Info

Obojek se stuhou – černočervený s žirafím vzorem

16. dubna 2017 v 10:14 | Ivišek |  Pro pejsky
Původní záměr při nakupování prvních věcí na výrobu jednoho, či dvou obojků a výcvikové ohlávky bylo kopit tuto stuhu s žirafím vzorem společně s 2. cm červeným popruhem. Ale jak už to bývá, záměr se změnil a při zkoušení různých kombinací jsem musela uznat, že i tato varianta černého popruhu a červenočerné stuhy je báječná. Kopila jsem více metrů a vyrobila obojek v obrácené kombinaci, než byl ten předchozí. Musím uznat, že ačkoliv na někoho může působit temně či tmavě, má i tento obojek něco do sebe.
Varianty
Dokončení:5. 3. 201726. 7. 2017
Rozměry:
2,5. cm popruh
Obvod: 26 - 43 cm
2,5. cm
Obvod: 26 - 42 cm
Majitel:M. h. , Fler.czNeznámo kdo, Budeč.

Materiál:Polypropylenový popruh, rypsová stuha, posouvače, půlkroužek, přezka.
Prodej:Info

Aktuálně

15. dubna 2017 v 13:46 | Ivišek
Zde naleznete souhrn všeho, kde všude mě můžete nalézt nebo které stránky ráda navštěvuji.

Kde všude mě najdete, aneb jsem členem
Už si nepamatuji, kdy jsem se stala jeho členem, ale stejně už je to pase, jelikož Autorský klub jako takový už není. Pořád se však ukazuje na úvodní stránce Blog.cz tak proč ho sem nedat.

V klubu snílků jsem od 1. Května 2014. Tento klub, jak už název napovídá, mě zaujal svou myšlenkou. Já jsem snílek, který při každé příležitosti někde lítá a realitě se vyhýbá. Ráda upustím uzdu fantazii a díky tomu vznikají zajímavé obrazy či příběhy. Některé se dostanou na světlo světa, ale spousta jich zůstane uložená v mých snech.

Miluji draky a proto, když jsem náhodou narazila na tyto stránky, chtěla jsem být jejich součástí. Trvalo to dlouho, ale od 6. října 2008 se tak stalo. Tito tvorové mě vždy fascinovali. Líbí se mi jejich majestátnost, velikost, volnost, možnost letu a spousta jiného.

Moje chovatelská stanice border kolii. Dne 8. března 2017 se mi splnil dětský sen.

Můj obchůdek, který jsem založila 26. října 2014. Přijde mi škoda, aby některé mé obrázky či jiná ruční práce se sválela jen tak doma bez užitku, když může udělat radost i někomu jinému. Na těchto stránkách mě najdete pod přezdívkou "Ivišek9".

Už ani nevím, jak dlouho ten učet mám. Tenkrát jsem si ho zakládala za účelem přidáváním videi, ale dlouhé roky jsem ho tak nevyužívala. Místo toho jsem si ukládala do oblíbených videa s písničkami, jenž se mi líbily. Na těch to stránkách mě najdete pod přezdívkou "Ivisek9Z".

Ráda navštěvuji
Kačka- blog, kde Vám stvoří nový vzhled stránek dle Vašeho přání.
Sugr- krásné básně i příběhy ze života, které nejenom pobavý, ale i si u nich člověk parádně odechne.

Obojek se stuhou – červenočerný s žirafím vzorem

8. dubna 2017 v 6:22 | Ivišek |  Pro pejsky
Tato kombinace žirafího vzoru je báječná. Už v obchodě, kde jsem zkoušela různé kombinace a tato mě velice zaujala. Červený pruh kolem černo-bílé rypsové stuhy je skvělý, pro ty co mají rády červenou barvu, jako já, o to víc. Tomuhle prostě nešlo odolat.
Varianty
Dokončení:26. 2. 20173. 6. 20173. 6. 2017
Rozměry:
2,5. cm popruh
Obvod 27 - 44 cm
2.5. cm popruh
Obvod 30 - 48 cm
2. cm ppruh
Obvod 23 - 36 cm
Majitel:Paní A. H.Neznámo kdo, ŘedhošťNeznámo kdo, Krsovice sv. Jan

Materiál:Polypropylenový popruh, rypsová stuha, posouvače, půlkroužek, přezka.
Prodej:Info

Obojek se stuhou – žlutý květinový

3. dubna 2017 v 15:52 | Ivišek |  Pro pejsky
Pokračujeme opět jarem, tentokrát ve žlutém stylu. Stejně jako zelený květinový obojek i tento je velice pozitivní a hřejivý jak jarní sluníčko. Po dokončení tří obojků začala pastva pro moje oči.
Dokončení:25. 2. 2017
Rozměry:
2,5. cm popruh
Obvod 25 - 39 cm
Materiál:Polypropylenový popruh, monofilová stuha, posouvače, půlkroužek, přezka.
Majitel:Já sama autorka
Prodej:Info

Obojek se stuhou – zelený reflexní

2. dubna 2017 v 10:59 | Ivišek |  Pro pejsky
Na tuto zelenou reflexní stuhu jsem koukala nespočetněkrát, až jsem ji musela při jenom nákupu koupit s tím, že z ní ten obojek opravdu udělám. Těžko se odolávalo. Tudíž druhý v pořadí a opět v zelené barvě.
Dokončení:25. 2. 2017
Rozměry:
3. cm popruh
Obvod 27 - 42 cm
Materiál:Polypropylenový popruh, reflexní stuha, posouvače, půlkroužek, přezka.
Majitel:Neznámo kdo, Kladno.
Prodej:Info

Obojek se stuhou – zelený květinový

1. dubna 2017 v 7:25 | Ivišek |  Pro pejsky
Nějak mě to chytlo a tak jsem jednoho dne šla do obchodu s tím, že nakoupím pár věcí na jeden či dva obojky plus výcvikovou ohlávku. Určitou představu jakou stuhu použiji, jsem měla, ale realita byla nakonec jiná a já si nakoupila věci na více obojků.
Jakmile jsem vytáhla doma stroj a pustila se do tvoření, moc mě to bavilo. Je to pro mě takové hraní. Dávala jsem si velice záležet. Zejména u tohoto kusu jsem si pěkně vyhrála, aby stuha byla uprostřed popruhu. Koneční výsledek vypadá náramně, pozitivně.
Dokončení:25. 2. 2017
Rozměry:
3. centimetrový popruh
Obvod 27 - 41 cm
Materiál:
Polypropylenový popruh, monofilová stuha, posouvače, půlkroužek, přezka.
Majitel:Já sama autorka
Prodej:Info