Aktuálně

15. dubna 2017 v 13:46 | Ivišek
Zde naleznete souhrn všeho, kde všude mě můžete nalézt nebo které stránky ráda navštěvuji.

Kde všude mě najdete, aneb jsem členem
Už si nepamatuji, kdy jsem se stala jeho členem, ale stejně už je to pase, jelikož Autorský klub jako takový už není. Pořád se však ukazuje na úvodní stránce Blog.cz tak proč ho sem nedat.

V klubu snílků jsem od 1. Května 2014. Tento klub, jak už název napovídá, mě zaujal svou myšlenkou. Já jsem snílek, který při každé příležitosti někde lítá a realitě se vyhýbá. Ráda upustím uzdu fantazii a díky tomu vznikají zajímavé obrazy či příběhy. Některé se dostanou na světlo světa, ale spousta jich zůstane uložená v mých snech.

Miluji draky a proto, když jsem náhodou narazila na tyto stránky, chtěla jsem být jejich součástí. Trvalo to dlouho, ale od 6. října 2008 se tak stalo. Tito tvorové mě vždy fascinovali. Líbí se mi jejich majestátnost, velikost, volnost, možnost letu a spousta jiného.

Moje chovatelská stanice border kolii. Dne 8. března 2017 se mi splnil dětský sen.

Můj obchůdek, který jsem založila 26. října 2014. Přijde mi škoda, aby některé mé obrázky či jiná ruční práce se sválela jen tak doma bez užitku, když může udělat radost i někomu jinému. Na těchto stránkách mě najdete pod přezdívkou "Ivišek9".

Už ani nevím, jak dlouho ten učet mám. Tenkrát jsem si ho zakládala za účelem přidáváním videi, ale dlouhé roky jsem ho tak nevyužívala. Místo toho jsem si ukládala do oblíbených videa s písničkami, jenž se mi líbily. Na těch to stránkách mě najdete pod přezdívkou "Ivisek9Z".

Ráda navštěvuji
Kačka- blog, kde Vám stvoří nový vzhled stránek dle Vašeho přání.
Sugr- krásné básně i příběhy ze života, které nejenom pobavý, ale i si u nich člověk parádně odechne.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.