Červen 2017

Rubínového draka

11. června 2017 v 8:49 | Ivišek |  Draci
Tento obrázek jsem plánovala mít hotový někdy začátkem dubna. Jedná se totiž o maskota mé chovatelské stanice a mám v plánu ho dát jako záhlaví na stránky CHS Rubínového draka. Bohužel se to nějako protáhlo. Nebyl čas a ani chuť tvořit. Protáhnutí se však vyplatilo, konečný výsledek je víc než skvělý. Sice jsem si tam našla jednu chybu, která byla vidět, až když jsem ho měla komplet hotového a i když mě tato chyba celkem mrzí, pořád si obrázek prohlížím a říkám si: Opravdu jsem tohle udělala já? Momentálně ho má pověšeného i na zdi, takže se jím každé ráno kochám.
Dokončení:23. 5. 2017
Rozměry:A4
Technika:Vodovky, tempery
Majitel:Já, sama autorka

Luxusní obojek – černý se zelenou reflexní stuhou

9. června 2017 v 9:09 | Ivišek |  Pro pejsky
Obojek, který jsem ušila na zakázku pro jednu známou. Pro svého psa má reflexní vestičku a tak si přála v této barvě reflexní proužek, a aby byl obojek pejskovy nanejvýš pohodlný chtěla ho podšít něčím měkkým. Z obojku jsem měla ohromnou radost. Barevně byl velmi vydařený, že jsem ho musela nafotit na Jennince, které taky moc slušel.
Dokončení:24. 4. 2017
Rozměry:
3. cm popruh
Obvod: 40 - 71 cm
Materiál:Polypropylenový popruh, reflexní stuha, softchel, posouvače, kroužky.
Majitel:Oldřich
Prodej:Info - Obojek byl šitý na zakázku, ale mohu ušít jiný v jakékoliv velikosti.

Výcviková ohlávka – červená s očima

8. června 2017 v 11:41 | Ivišek |  Pro pejsky
Sestra si přála pro svojí bíglici Jessi taky nějakou ohlávka na procházky, jelikož ji moc táhne. Měla jsem ještě kus látky, ze kterého jsem ušila dva šátky a vodítko. Látku jsem použila jako zdobení výcvikové ohlávky. Konečný výsledek vypadá moc dobře i skvěle plní svůj úkol. Jessi na vodítku už netáhne jako dřív, což je pro všechny velký plus. Chvilku jí sice trvalo, než si zvykla. Chvílemi jsme měli spíš splašeného koně než psa, ale něž jsme obešli vesnic, i s malou ukázkou nošení od Jenninky, Jesii přišla nato, že to není nic hrozného.
Dokončení:23. 4. 2017
Rozměry:
2. cm popruh
Obvod krku: 37 - 44 cm
Materiál:Polypropylenový popruh, bavlněná stuha, posouvače, kroužky, přezka.
Majitel:Jessi

Výcviková ohlávka – černočervená s žirafím vzorem

7. června 2017 v 17:12 | Ivišek |  Pro pejsky
Už mám hotovou čevenočenou výcvikovou ohlávku a tak jsem musela k černočervenému obojku ušít tuto ohlávku ve stejné barvě. Tato už šla celkem rychle, jelikož jsem věděla jak na to.
Dokončení:23. 4. 2017
Rozměry:2. cm popruh Obvod krku: 35 - 44 cm
Materiál:Polypropylenový popruh, rypsová stuha, posouvače, kroužky, přezka.
Majitel:h. Š. - Fler.cz
Prodej:Info