Září 2017

Temné dny minulosti

30. září 2017 v 19:35 | Ivišek |  S draky
Toto téma týdne se mi velice zamlouvalo. Moc jsem chtěla na něj něco napsat a tak jsem pomýšlela, co by to tak mohlo být. Zároveň jsem chtěla použít nové postavy a ne ty, o kterých nejvíce píši. I když musím přiznat, psalo by se mi to mnohem lépe než zrodit nové duše. Hrubou kostru jsem dala v hlavě dohromady během čtyř hodin, ale napsat to, to už byl velký problém. Nakonec se podařilo a snad se Vám to bude líbit.

Vodítko se stuhou – červenočerné s žirafím vzorem

24. září 2017 v 15:47 | Ivišek |  Pro pejsky
A máme tu další vodítko do trojdílné sady, kam patří výcviková ohlávka a obojek. Všechno spolu krásně ladí a nějaká psí slečna si může parádně procházet ve sladěných věcech.
Dokončení:26. 7. 2017
Rozměry:
2. cm popruh
Délka: 114,5 cm
Materiál:Polypropylenový popruh, rypsová stuha, posouvače, kroužky, přezka.
Majitel:Neznámo kdo, burza Kladno.
Prodej:Info

Vodítko se stuhou – černočervené s žirafím vzorem

18. září 2017 v 14:39 | Ivišek |  Pro pejsky
Okolnosti mě donutili šít jednu věc znovu, tak sem si řekla proč nekoupit toho víc a neudělat do sad žirafích vzorů ještě vodítka. Všechno jsem doma spočítala, změřila a mohla sem jít vesele nakupovat. První pod ruku mi přišlo toto černočervené vodítko. Musím uznat, že celá sada vypadá k světu. Tímto Vám všem mohu představit výcvikovou ohlávku, obojek, i vodítko v černočervených barvách.
Dokončení:26. 7. 2017
Rozměry:
2. cm popruh
Délka: 113 cm
Materiál:Polypropylenový popruh, rypsová stuha, posouvač, kroužky, přezka.
Majitel:Neznámo kdo, Budeč.
Prodej:Info

Norský postroj - červený

16. září 2017 v 13:17 | Ivišek |  Pro pejsky
Sestra měla opět velké přání pro svojí bíglici a to nějaký postrojek na běhání, aby se neškrtila na obojku a mohla krásně, pohodlně zabírat do tahu. Bylo jí naprosto jedno, jak bude postroj vypadat a tak jsem zvolila norský. Něco takového jsem šila poprvé a nemít psa při ruce ani bych se do toho nepouštěla. Jessí byla vždy "nadšená", když jsem jí šla měřit, špendlit zkoušet. Zatěžkávací zkouška se jí líbila už o něco víc, ale přece s její paničkou by to bylo lepší. Holky si ho ještě týž den vyzkoušely na ostro, kdy Irča zjistila, že ho má Jessí přes plece volný, tudíž jsem ho musela maličko předělat. Teď by měl parádně sedět a plnit svojí funkci.
Dokončení:21. 6. 2017
Rozměry:
2,5. cm popruh
Obvod plecí: 42 cm, obvod hrudníku: 60 - 75 cm
Materiál:Polypropylenový popruh, posouvač, kroužek, přezka.
Majitel:Jessie