Luxusní výcviková ohlávka - černá díra

23. srpna 2018 v 7:17 | Ivišek |  Pro pejsky
Netrvalo to dlouho a musela jsem opět vytáhnou stroj a pustit se do šití a ne tak lehkého úkolu. Dostala jsem objednávku na ušití výcvikové ohlávky pro vlčáka.
Problém číslo jedna byl ušít něco, co není tak snadné bez míry krku, čumáku a vůbec všeho, aby ohlávka perfektně sedla a k tomu všemu nemít možnost konečný výrobek vyzkoušet na větším psovy. Ušít obojek je jedna věc, ale cokoliv co musí sedět je věc druhá.
Problém číslo dvě. Měla jsem ho ušít v černé neutrální barvě, ale já v té době měla doma bílý 2,5, cm popruh, zato dost látky v černé barvě. Pořád jsem zvažovala, jestli to mám z toho ušít či ne.
Problém číslo jedna jsem vyřešila tak, že jsem se mohla odpíchnout od krku, kde jsem míry na velkého psa měla jasné. Všude jinde jsem přidala několik cm
Problém číslo dvě byl pro mě výzva, už nějakou dobu jsem uvažovala nad tím, že ušiji výcvikovou ohlávku obalenou látkou a změkčenou molitanem na čumáku a kolem krku.
Finální výsledek? Nakonec to nebyl takový problém, jak se ze začátku jevil. Všechno šlo velice dobře a vlčákovi to zřejmě také sedí, soudě podle toho, že jsem paní už na Kladně neviděla od května, kdy jsem jí to předala.
Dokončení:28. 4. 2018
Rozměry:
2,5 cm popruh
Obvod krku: 46 - 56 cm
Materiál:Polypropylenový popruh, molitan, úplet, posouvač, kroužky, přezka.
Majitel:Neznámo kdo, Kladno
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.